Просто един дневник. Моля на който не му харесва да не идва да чете това, което си пиша. А тук ще си пиша обикновено каквото срещам в мрежата и ме учудва и не само в мрежата
Прочетен: 3028118 Постинги: 105 Коментари: 795
Постинги в блога от 01.05.2007 г.
Днес реших да гледам войлейбол. Отдавна съм зарязал спортовете както от гледна точка на практикуване така и на гледане. Обаче ми стана интересно кой ще бие в крайна сметка между двата отбора.
Лукойл Нефтохимик - Левски Сиконко
Да интересно ми беше и то доста докато не започнах да се заслушвам в коментара воден от някой си Сашо и другия му там гост, който така и не разбрах как се казваше. Та тия двамата  ми разбиха илюзиите за спортна журналистика.  Значи през цялото време слушах как коментираха играта на Левски. След първия гейм направо ги изключих защото много се ядосах. Задаваха си въпроси един на друг от типа на "Какво да се промени в играта на Левски за да бие" или пък "Защо момчетата на Левски се карат със съдията?" Един пък тия двамата идиоти не споменаха името на отбора домакин. Към края на мача се сетиха, че има такъв и че цели 4 човека от него играели в националния отбор. Това беше върхът на изстъпленията им и тенденциозната им журналистика. Даже госта на този Сашо реши да поздрави по ефира децата си и жена си дето били в Италия. Е такъв чобанлък не бях  виждал. Най-накрая въпреки баянията на тези две баби все пак Левски загуби и то без спечелен гейм. Тоест 3-0 и те двамата пак се чудеха защо левски губел.
Общо взето въпреки победата ми остана разочарованието от такива странни екземпляри като тези двамата.
Категория: Други
Прочетен: 2792 Коментари: 4 Гласове: 0